30 czerwca

Sesja wyjazdowa dla studentów Executive MBA

Za nami kolejna sesja wyjazdowa edycji polskiej i międzynarodowej. 

Czerwiec to bardzo intensywny miesiąc: obrony, rekrutacja, ostatnie zajęcia, dlatego bardzo cieszymy się, że udało się zorganizować sesję wyjazdową z naszymi studentami z edycji polskiej i międzynarodowej. 

Tym razem także postawiliśmy na górski krajobraz, ale wybraliśmy Stronie Śląskie. Górskie powietrze, piękne krajobrazy, przestronny hotel – to wszystko sprawiło, że zjazd był wyjątkowy pod wieloma względami. 

Nasi wykładowcy przeprowadzili gry biznesowe, które miały za zadanie wzmocnić więzi między studentami oraz nauczyć rozwiązywać problemy w przedsiębiorstwach. W opcji polskiej grę (Top Team) poprowadził profesor Grzegorze Bełz i profesor Łukasz Wawrzynek, a dla opcji międzynarodowej zajęcia (Business play) odbyły się pod nadzorem magister Klaudii Migasiewicz i doktora Rafała Trzaski.  

W czasie tych dwóch dni intensywnej pracy studenci mieli okazję spotkać się osobiście po raz pierwszy  po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią. Oprócz czasu na naukę był czas na miłe rozmowy oraz integrację przy wspaniałej kolacji. Mamy nadzieję, że tak sympatycznie spędzone chwile zmotywowały naszych studentów do dalszej nauki oraz pisania prac magisterskich, ale przede wszystkim mamy nadzieję, że spotkanie na żywo ułatwiło nawiązanie znajomości między nimi.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email