27 maja

Lista Forbes

Ogromny sukces wykładowczyni programu EMBA – prof. Kasi Jagodzińskiej, osoby której naszym studentom przedstawiać nie trzeba.  

Na początku marca książka Pani Profesor Jagodzińskiej pt. Negotiation Booster: The Ultimate Self-Empowerment Guide to High Impact Negotiations, znalazła się w pierwszej dziesiątce na liście Forbes wśród pozycji literaturowych dotyczących negocjacji i napisanych przez kobiety. 

Profesor Jagodzińska jest niezwykle utalentowana, inteligenta i ceniona. Od lat jej przedmioty: Efektywna międzykulturowa komunikacja w biznesie, Ego-tiation: conflict management skills for high impact managers oraz Tarcza negocjacyjna – techniki e-negocjacji dla menedżerów zarządzających kryzysem i Bond leadership – skills and techniques for leading high-performance teams, są wybierane i chwalone przez studentów programu Executive MBA. 

Profesor jest ekspertem ds. negocjacji z doświadczeniem akademickim i handlowym, a także konsultantem międzynarodowym w Schranner Negotiation Institute w Szwajcarii oraz profesorem na kilku europejskich uniwersytetach.  Ponadto pełni rolę Konsultanta do spraw negocjacji na arenie międzynarodowej oraz starszego doradcy ONZ. 

Serdecznie gratulujemy i wyróżniamy autorkę książki Negotiation Booster: The Ultimate Self-Empowerment Guide to High Impact Negotiations, przewodnika który pomaga wygrać negocjacje poprzez usamodzielnienie. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną listą autorek książek, które wniosły olbrzymi wkład w  rozwój negocjacji i rozwiązywania konfliktów. 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email